Stačí, abyste si koupili jeden nový kus nábytku, a můžete se doma cítit lépe

Mnohdy nám doma dělá špatnou atmosféru jeden kousek nábytku. Ostatní může být ještě ucházející, ale ten, který je hodně používaný a léta nezažil obměnu, bude logicky hodně opotřebovaný. Ti, kdo si nemohou vyměnit nábytek v jednotlivých místnostech najednou, si mohou dát za cíl vyměnit v každé místnosti jeden kus nábytku ročně. Budete tak mít pocit, že máte stále něco nové, skutečně to tak bude, a přitom neutratíte tak moc peněz. 

Nábytek do koupelny, obýváku nebo ložnice

V koupelně dostává nábytek zabrat zvláště kvůli vlhkosti. Mnohdy jeho pevnost testují i malé děti, které se nechovají šetrně ke dvířkům, lezou po regálu s ručníky či mycími prostředky. Ať už potřebujete nový regál, skříňku pod umyvadlo nebo nové zrcadlo s úložným prostorem, aby vaše koupelna vypadala k světu, podívejte se na levný nábytek na signal-nabytek.cz.

Ulehněte do nové postele

Pokud je vaše postel stará 10 a více let, rozhodně si zasloužíte postel novou. Manželské postele si ale mnozí kupují i proto, že chtějí změnit styl ložnice. Krásné a moderní jsou např. polstrované manželské postele. Pokud nemáte malé děti, které by čalounění zřejmě rychle ušpinili, jde o skvělou volbu. 

Na údržbu jednoduché jsou dřevěné manželské postele. Jednoduchý rám s rošty, tedy klasická jednoduchá postel pro dva vás může přijít na cca 3 800 Kč. V ceně nejsou matrace, ale přesto je to jedinečná cena, která se jen tak nevidí.

Krásný a praktický konferenční stolek

V obýváku patří k hlavnímu vybavení sedačka, obývací stěna a konferenční stolek. Sedačka a stolek jsou denně využívány, proto budou nejrychleji žádat po náhradě. Konferenční stolky najdete jak otevřené, tedy s hlavní deskou a pod ní poličkou nebo poličkami, tak uzavřené, kdy pod hlavní plochou najdete jak poličku, tak uzavřenou část, do které není odevšud vidět. Moderní jsou i stolky bez poliček, kdy stolek tvoří jen základní deska coby odkládací plocha a stolní podnož. Poličky jednoduše nejsou. Tohle je často nordic neboli skandinávský styl, stejně jako minimalismus.

Krásný, kvalitní a levný nábytek hledejte na Signal-nabytek.cz. Jistě si vyberete.

Nejnovější články

Similar articles