Máte opravdu intimní vztah? Takto si jej ještě vylepšíte

Intimita ve vztahu je jeden z nejdůležitějších parametrů. Pokud se ptáte proč, odpověď je nad slunce jasná. Soužití, laskání, rozhovory i milostné zážitky jsou mnohem lepší, pokud máte ve vztahu hlubokou intimitu. Otestujte se, jestli je to u vás tak a co můžete ještě vylepšit.

Zkuste si udělat malý test, jak se vítáte, když se setkáte. Sexuoložka Megan Fleming jasně říká, že tento bod ve vztahu není třeba podceňovat. O hodně věcech vypovídá. Padnete si do náruče? Necháte si chvilku času na to, abyste zažili pocit přítomnosti a lásky, spojení s tím druhým? Pokud ano, máte na čem stavět. Pokud ne, tak to vyzkoušejte. Váš den bude úplně jiný. Příjemný a láskyplný. A vztah samozřejmě mnohem hlubší.

Intelektuální intimita
Megan Fleming o ní mluví jako o tom pověstném souzvuku duší. Intelektuální intimita je skvělá a činí váš vztah pevným. Jedná se o stejné sdílení názorů na různé oblasti života. Právě díky tomu si budujete porozumění a stáváte se skvělým týmem. Naopak, pokud se názorově rozcházíte, intimitu budete hledat marně.

Jedná se o věc světonázorů a náhledu na život. Darmo budete chtít vytvářet intimitu spojení, pokud jste jemná duše, která se zajímá o duchovno, s materialistou první ligy. Megan Fleming říká, že nejkrásnější a nejintimnější partnerství vznikají v různých skupinách, spolcích a klubech. Protože právě ty sdružují lidi, kteří svým nitrom spolu ladí. A vytvářejí tak velmi intimní spojení.

Sexuální intimita
Není samozřejmostí a je třeba ji budovat. Megan Fleming upozorňuje, že i živočišný sex a rychlovky mají své kouzlo, ale je třeba sexuální stránku podpořit i značnou dávkou intimity. Jak se projevuje a buduje? Dejte si na čas. Dopřejte si sexuální hry. Pohrajte si spolu, pomaznejte. Zahrajte si erotický hru pro dva. Zkuste erotický film v náručí. A ani po milování nekončete hned únikem z postele. Naopak. Mazlete se, líbejte, hlaďte. Po takovém intimním zážitku budete mít zpětně mnohem větší požitek z celého milování. A budete se na něj i více těšit.

Beautiful loving couple sitting in a cafe enjoying in coffee and conversation. Love, romance, dating

Vytvořte si prostor pro pandorinu skříňku
Velkým přínosem pro intimitu vztahu jsou společné zážitky, které nebudete sdílet s nikým jiným. Jsou to vaše tajemství, která budou jen vaše a nebude o nich vědět ani nejlepší přítelkyně. Nemusí jít hned o něco zakázáno. Možná jen jiné, netradiční, v čem si vy dva sednete a jiní by to nepochopili. Máte takovou Pandorinu skříňku? Vytvořte si ji. Vztah budete mít intimnější.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram